| Hmotnosť | 1230 g |
| Výška řidítek | 670 mm |
| Šířka řidítek | 580 mm |
| Backsweep | Áno |
| Materiál řidítek | ocel |
| Zárez | Áno |
| Barový adaptér | Áno |
| Vnější průměr řídítek | 32 mm |
| Vnitřní průměr řídítek | 28 mm |
| Riadidlá pre kompresiu | IHC, SpiderHIC, ICS |
| Tvar riadidiel | Tvar písmena Y |
| Farba | černá |
| Navrhnuté v | Francúzsko |
| Vyrobené v | Čína |
Vynikajúce, ľahké, oceľové riadidlá pre zahŕňajú. systém IHC alebo ICS10. Skvelý dizajn od legendárnej značky Ethic. Riadidlá majú spätný náklon. Vďaka tomu sa riadidlá lepšie držia a jazda je pohodlnejšia.balenie obsahuje aj adaptér na riadidlá, aby ste mohli používať riadidlá pre kompresný systém SCS.
| Hmotnosť | 1230 g |
| Výška řidítek | 670 mm |
| Šířka řidítek | 580 mm |
| Backsweep | Áno |
| Materiál řidítek | ocel |
| Zárez | Áno |
| Barový adaptér | Áno |
| Vnější průměr řídítek | 32 mm |
| Vnitřní průměr řídítek | 28 mm |
| Riadidlá pre kompresiu | IHC, SpiderHIC, ICS |
| Tvar riadidiel | Tvar písmena Y |
| Farba | černá |
| Navrhnuté v | Francúzsko |
| Vyrobené v | Čína |