| Kolobežka Freestyle pre | pokročilí jazdci |
| Hmotnosť | 3995 g |
| Pre výšku jazdca | 135-165 cm |
| Backsweep | Áno |
| Výška řidítek | 670 mm |
| Šířka řidítek | 600 mm |
| Výška riadidiel od zeme | 900 mm |
| Materiál řidítek | ocel |
| Vnější průměr řídítek | 35 mm |
| Vnitřní průměr řídítek | 32 mm |
| Tvar riadidiel | Tvar písmena Y |
| Délka desky | 560 mm |
| Šířka desky | 127 mm |
| Priestor pre nohy | 355 mm |
| Úhel desky | 83 |
| Concave | ano |
| Materiál desky | hliník 6061 T6 |
| Krčné dosky | dvojdielne (zvárané) |
| Tvar výpadku | Peg Cut (štandardný tvar) |
| Objímka | dvou šroubová |
| Vnitřní průměr objímky bez SHIM | 35 mm |
| Typ hlavového složení podle desky | Integrované |
| Hlavové složení | bezzávitové |
| Ložiska hlavového složení | průmyslové |
| Typ vidlice | bezzávitová, jednodílná |
| Materiál vidlice | hliník |
| Velikost koleček | 125 mm |
| Šírka gumového kolesa | 30 mm |
| Šírka stredu kolesa | 30 mm |
| Konštrukcia stredu kolesa | Hroty |
| Materiál středu kolečka | hliník |
| Ložiska test test | ABEC 9 |
| Kompresní system | HIC |
| Typ brzdy | bez pružiny (Flex blatník) |
| Materiál brzdy | plast |
| Nosnost | 100 kg |
| Farba | stříbrná |
| Navrhnuté v | Francúzsko |
| Vyrobené v | Čína |
Čo tak poriadny skúter s 30 mm širokými gumovými kolesami? Potom je Ethic Vulcain určený pre vás! Táto freestylová kolobežka má skvelé, veľké rozmery a hlavne kolesá 12STD. Prečo 12STD? 12STD je priemer nápravy. Štandardný priemer hriadeľa je 8 mm. pre tieto kolesá je 12 mm. Očko je pevnejšie. Tieto kolesá majú aj väčšie ložiská. Nepoužívajú štandardné 608, ale väčšie. Koleso je potom rýchlejšie a ložiská sa nezničia. Vďaka 30 mm širokým kolieskam sú stabilnejšie a rýchlejšie.
Odporúčame pre všetkých náročných a pokročilých jazdcov.
Hlavné výhody:
Špecifikácie:
| Kolobežka Freestyle pre | pokročilí jazdci |
| Hmotnosť | 3995 g |
| Pre výšku jazdca | 135-165 cm |
| Backsweep | Áno |
| Výška řidítek | 670 mm |
| Šířka řidítek | 600 mm |
| Výška riadidiel od zeme | 900 mm |
| Materiál řidítek | ocel |
| Vnější průměr řídítek | 35 mm |
| Vnitřní průměr řídítek | 32 mm |
| Tvar riadidiel | Tvar písmena Y |
| Délka desky | 560 mm |
| Šířka desky | 127 mm |
| Priestor pre nohy | 355 mm |
| Úhel desky | 83 |
| Concave | ano |
| Materiál desky | hliník 6061 T6 |
| Krčné dosky | dvojdielne (zvárané) |
| Tvar výpadku | Peg Cut (štandardný tvar) |
| Objímka | dvou šroubová |
| Vnitřní průměr objímky bez SHIM | 35 mm |
| Typ hlavového složení podle desky | Integrované |
| Hlavové složení | bezzávitové |
| Ložiska hlavového složení | průmyslové |
| Typ vidlice | bezzávitová, jednodílná |
| Materiál vidlice | hliník |
| Velikost koleček | 125 mm |
| Šírka gumového kolesa | 30 mm |
| Šírka stredu kolesa | 30 mm |
| Konštrukcia stredu kolesa | Hroty |
| Materiál středu kolečka | hliník |
| Ložiska test test | ABEC 9 |
| Kompresní system | HIC |
| Typ brzdy | bez pružiny (Flex blatník) |
| Materiál brzdy | plast |
| Nosnost | 100 kg |
| Farba | stříbrná |
| Navrhnuté v | Francúzsko |
| Vyrobené v | Čína |