| Hmotnosť | 1138 g |
| Výška řidítek | 720 mm |
| Šířka řidítek | 610 mm |
| Backsweep | Áno |
| Materiál řidítek | ocel |
| Zárez | Áno |
| Barový adaptér | Nie |
| Vnější průměr řídítek | 32 mm |
| Vnitřní průměr řídítek | 28 mm |
| Riadidlá pre kompresiu | IHC, SpiderHIC, ICS |
| Tvar riadidiel | Tvar písmena Y |
| Farba | stříbrná |
| Navrhnuté v | Francúzsko |
| Vyrobené v | Čína |
Vynikajúce, štýlové riadidlá! Takto by sme nazvali riadidlá Ethic Deildegast. Riadidlá sú ľahšie a pevnejšie vďaka použitiu špeciálnej výrobnej techniky na spojenie rúrok. Riadidlá majú zabudovaného ježka na použitie . iCS10. Odporúčame pre náročných jazdcov.balenie obsahuje aj adaptér na riadidlá, aby ste mohli používať riadidlá pre kompresný systém SCS.
| Hmotnosť | 1138 g |
| Výška řidítek | 720 mm |
| Šířka řidítek | 610 mm |
| Backsweep | Áno |
| Materiál řidítek | ocel |
| Zárez | Áno |
| Barový adaptér | Nie |
| Vnější průměr řídítek | 32 mm |
| Vnitřní průměr řídítek | 28 mm |
| Riadidlá pre kompresiu | IHC, SpiderHIC, ICS |
| Tvar riadidiel | Tvar písmena Y |
| Farba | stříbrná |
| Navrhnuté v | Francúzsko |
| Vyrobené v | Čína |