| Hmotnosť | 2000 g |
| Dĺžka | 711 mm |
| Celková šířka | 216 mm |
| Materiál | javor |
| Počet vrstiev dosky | 9 |
| Velikost koleček | 60 mm |
| Tvrdost kolečka | 83 |
| Tvrdosť puzdier | 83 |
| Rozchod kolies | 356 mm |
| Concave | ano |
| Ložiska test test | ABEC 9 |
| Flexibilita dosky | tvrdá väzba |
| Nosnost | 100 kg |
| Farba | černá |
Krátky cruiser s jedinečným dizajnom bol vyrobený pre mesto. Skvelá voľba pre každého, kto nosí svoju dosku po meste alebo často carvuje.
| Hmotnosť | 2000 g |
| Dĺžka | 711 mm |
| Celková šířka | 216 mm |
| Materiál | javor |
| Počet vrstiev dosky | 9 |
| Velikost koleček | 60 mm |
| Tvrdost kolečka | 83 |
| Tvrdosť puzdier | 83 |
| Rozchod kolies | 356 mm |
| Concave | ano |
| Ložiska test test | ABEC 9 |
| Flexibilita dosky | tvrdá väzba |
| Nosnost | 100 kg |
| Farba | černá |