| Kolobežka Freestyle pre | pokročilí jazdci |
| Hmotnosť | 3900 g |
| Pre výšku jazdca | 165-185 cm |
| Backsweep | Nie |
| Výška řidítek | 660 mm |
| Šířka řidítek | 590 mm |
| Výška riadidiel od zeme | 940 mm |
| Materiál řidítek | hliník |
| Vnější průměr řídítek | 35 mm |
| Vnitřní průměr řídítek | 28 mm |
| Tvar riadidiel | Tvar písmena Y |
| Délka desky | 530 mm |
| Šířka desky | 125 mm |
| Priestor pre nohy | 380 mm |
| Úhel desky | 82,5 |
| Concave | ano |
| Materiál desky | hliník 6061 T6 |
| Krčné dosky | dvojdielne (zvárané) |
| Tvar výpadku | Peg Cut (štandardný tvar) |
| Objímka | čtyř šroubová |
| Vnitřní průměr objímky bez SHIM | 35 mm |
| Typ hlavového složení podle desky | Integrované |
| Hlavové složení | bezzávitové |
| Ložiska hlavového složení | průmyslové |
| Typ vidlice | bezzávitová, jednodílná |
| Materiál vidlice | hliník |
| Velikost koleček | 120 mm |
| Šírka gumového kolesa | 24 mm |
| Šírka stredu kolesa | 24 mm |
| Konštrukcia stredu kolesa | Hroty |
| Materiál středu kolečka | hliník |
| Ložiska test test | ABEC 9 |
| Kompresní system | SCS |
| Typ brzdy | bez pružiny (Flex blatník) |
| Materiál brzdy | ocel |
| Nosnost | 100 kg |
| Farba | stříbrná |
| Navrhnuté v | Nemecko |
| Vyrobené v | Čína |
Vynikajúci, ľahký freestylový skúter pre pokročilých jazdcov. Skvelé pre skatepark. Vďaka systému SCS je skúter odolnejší. 120 mm kolesá zvyšujú rýchlosť a stabilitu.
Hlavné výhody:
Špecifikácie:
| Kolobežka Freestyle pre | pokročilí jazdci |
| Hmotnosť | 3900 g |
| Pre výšku jazdca | 165-185 cm |
| Backsweep | Nie |
| Výška řidítek | 660 mm |
| Šířka řidítek | 590 mm |
| Výška riadidiel od zeme | 940 mm |
| Materiál řidítek | hliník |
| Vnější průměr řídítek | 35 mm |
| Vnitřní průměr řídítek | 28 mm |
| Tvar riadidiel | Tvar písmena Y |
| Délka desky | 530 mm |
| Šířka desky | 125 mm |
| Priestor pre nohy | 380 mm |
| Úhel desky | 82,5 |
| Concave | ano |
| Materiál desky | hliník 6061 T6 |
| Krčné dosky | dvojdielne (zvárané) |
| Tvar výpadku | Peg Cut (štandardný tvar) |
| Objímka | čtyř šroubová |
| Vnitřní průměr objímky bez SHIM | 35 mm |
| Typ hlavového složení podle desky | Integrované |
| Hlavové složení | bezzávitové |
| Ložiska hlavového složení | průmyslové |
| Typ vidlice | bezzávitová, jednodílná |
| Materiál vidlice | hliník |
| Velikost koleček | 120 mm |
| Šírka gumového kolesa | 24 mm |
| Šírka stredu kolesa | 24 mm |
| Konštrukcia stredu kolesa | Hroty |
| Materiál středu kolečka | hliník |
| Ložiska test test | ABEC 9 |
| Kompresní system | SCS |
| Typ brzdy | bez pružiny (Flex blatník) |
| Materiál brzdy | ocel |
| Nosnost | 100 kg |
| Farba | stříbrná |
| Navrhnuté v | Nemecko |
| Vyrobené v | Čína |