| Hmotnosť | 914 g |
| Výška řidítek | 650 mm |
| Šířka řidítek | 580 mm |
| Backsweep | Nie |
| Materiál řidítek | hliník |
| Zárez | Ne |
| Barový adaptér | Áno |
| Vnější průměr řídítek | 35 mm |
| Vnitřní průměr řídítek | 28 mm |
| Riadidlá pre kompresiu | SCS/HIC (adaptér na tyče je súčasťou dodávky) |
| Tvar riadidiel | Tvar písmena Y |
| Farba | černá |
| Navrhnuté v | Nemecko |
| Vyrobené v | Čína |
Výborná, hliníková řídítka z oblíbené koloběžky Chill Sup Zero. Výborná do skateparku. Pro SCS compr. systém. (bez zářezu)
| Hmotnosť | 914 g |
| Výška řidítek | 650 mm |
| Šířka řidítek | 580 mm |
| Backsweep | Nie |
| Materiál řidítek | hliník |
| Zárez | Ne |
| Barový adaptér | Áno |
| Vnější průměr řídítek | 35 mm |
| Vnitřní průměr řídítek | 28 mm |
| Riadidlá pre kompresiu | SCS/HIC (adaptér na tyče je súčasťou dodávky) |
| Tvar riadidiel | Tvar písmena Y |
| Farba | černá |
| Navrhnuté v | Nemecko |
| Vyrobené v | Čína |