| Hmotnosť | 1288 g |
| Výška řidítek | 600 mm |
| Šířka řidítek | 600 mm |
| Backsweep | Nie |
| Materiál řidítek | ocel |
| Zárez | Áno |
| Barový adaptér | Nie |
| Vnější průměr řídítek | 32 mm |
| Vnitřní průměr řídítek | 28 mm |
| Riadidlá pre kompresiu | IHC, SpiderHIC, ICS |
| Tvar riadidiel | Tvar písmena Y |
| Farba | černá |
| Navrhnuté v | Nemecko |
| Vyrobené v | Čína |
Vynikajúce oceľové riadidlá z obľúbenej kolobežky Chill Reloaded. Skvelé pre skatepark.
| Hmotnosť | 1288 g |
| Výška řidítek | 600 mm |
| Šířka řidítek | 600 mm |
| Backsweep | Nie |
| Materiál řidítek | ocel |
| Zárez | Áno |
| Barový adaptér | Nie |
| Vnější průměr řídítek | 32 mm |
| Vnitřní průměr řídítek | 28 mm |
| Riadidlá pre kompresiu | IHC, SpiderHIC, ICS |
| Tvar riadidiel | Tvar písmena Y |
| Farba | černá |
| Navrhnuté v | Nemecko |
| Vyrobené v | Čína |