| Hmotnosť | 235 g |
| Dĺžka kompresnej skrutky | 30 mm |
| Celková délka | 87 mm |
| Vnútorný priemer SCS | 35 mm |
| Objímka | čtyř šroubová |
| Shim | Ne |
| Veľkosť kompu. skrutky: | M6 |
| Farba | černá |
| Navrhnuté v | Nemecko |
| Vyrobené v | Čína |
Kvalitné SCS od známej značky Chilli. Žiadna chôdza. Len pre riadidlá s vonkajším priemerom 35 mm.
| Hmotnosť | 235 g |
| Dĺžka kompresnej skrutky | 30 mm |
| Celková délka | 87 mm |
| Vnútorný priemer SCS | 35 mm |
| Objímka | čtyř šroubová |
| Shim | Ne |
| Veľkosť kompu. skrutky: | M6 |
| Farba | černá |
| Navrhnuté v | Nemecko |
| Vyrobené v | Čína |