| Hmotnosť | 220 g |
| Velikost koleček | 110 mm |
| Materiál středu kolečka | hliník |
| Tvar gumy | oblasti |
| Konštrukcia stredu kolesa | Hroty |
| Ložiska test test | ABEC 9 |
| Tvrdost kolečka | 90 |
| Šírka stredu kolesa | 24 mm |
| Šírka gumového kolesa | 24 mm |
| Pre priemer nápravy | 8mm |
| Počet kusov v balení | 1 |
| Farba gumového kolesa | čierna |
| Farba stredu kolesa | čierna |
| Navrhnuté v | Nemecko |
| Vyrobené v | Čína |
Super kolečka od známeho jezdce Archie Cole. Kolečka mají průměr 110 mm a šířku 24 mm. Kolečka mají hliníkový střed, který je osazen ABEC9 ložisky.
| Hmotnosť | 220 g |
| Velikost koleček | 110 mm |
| Materiál středu kolečka | hliník |
| Tvar gumy | oblasti |
| Konštrukcia stredu kolesa | Hroty |
| Ložiska test test | ABEC 9 |
| Tvrdost kolečka | 90 |
| Šírka stredu kolesa | 24 mm |
| Šírka gumového kolesa | 24 mm |
| Pre priemer nápravy | 8mm |
| Počet kusov v balení | 1 |
| Farba gumového kolesa | čierna |
| Farba stredu kolesa | čierna |
| Navrhnuté v | Nemecko |
| Vyrobené v | Čína |