| Kolobežka Freestyle pre | začiatočníci |
| Hmotnosť | 3520 g |
| Pre výšku jazdca | 110-145 cm |
| Backsweep | Nie |
| Výška řidítek | 560 mm |
| Šířka řidítek | 550 mm |
| Výška riadidiel od zeme | 790 mm |
| Materiál řidítek | ocel |
| Vnější průměr řídítek | 32 mm |
| Vnitřní průměr řídítek | 28 mm |
| Tvar riadidiel | Tvar písmena Y |
| Délka desky | 470 mm |
| Šířka desky | 115 mm |
| Priestor pre nohy | 325 mm |
| Úhel desky | 82 |
| Concave | ano |
| Materiál desky | hliník 6061 T6 |
| Krčné dosky | dvojdielne (zvárané) |
| Tvar výpadku | Peg Cut (štandardný tvar) |
| Objímka | dvou šroubová |
| Vnitřní průměr objímky bez SHIM | 32 mm |
| Typ hlavového složení podle desky | neintegrované |
| Hlavové složení | bezzávitové |
| Ložiska hlavového složení | kuličkové, zapouzdřené |
| Typ vidlice | bezzávitová, dvoudílná |
| Materiál vidlice | ocel |
| Velikost koleček | 110 mm |
| Šírka gumového kolesa | 24 mm |
| Šírka stredu kolesa | 24 mm |
| Konštrukcia stredu kolesa | Hroty |
| Materiál středu kolečka | hliník |
| Ložiska test test | ABEC 9 |
| Kompresní system | IHC |
| Typ brzdy | bez pružiny (Flex blatník) |
| Materiál brzdy | ocel |
| Nosnost | 100 kg |
| Farba | černá |
| Navrhnuté v | Nemecko |
| Vyrobené v | Čína |
| Farba | modrá |