| Chrániče pre | športy voľného štýlu |
| Max. priemer nad lakťom | 0 cm |
| Min. priemer nad lakťom | 0 cm |
| Max. priemer pod lakťom | 0 cm |
| Min. priemer pod lakťom | 0 cm |
| Typ chráničov | na kolenách |
| Veľkosť | L |
| Farba | černá |
| Min. priemer nad kolenom | 46 cm |
| Max. priemer nad kolenom | 51 cm |
| Min. priemer pod kolenom | 36 cm |
| Max. priemer pod kolenom | 41 cm |
| Navrhnuté v | Lotyšsko |
| Vyrobené v | Čína |
Vysokokvalitné chrániče kolien od lotyšskej značky Boom určené pre pokročilých jazdcov a profesionálov v skateparkoch.
Na prvý dojem vyzerajú chrániče pomerne robustne vďaka polstrovaniu, ktoré obklopuje celé koleno a zabraňuje nežiaducim bočným nárazom. Vďaka vysokej vrstve peny sú chrániče mäkké, pohodlné a hlavne dokážu dokonale absorbovať aj tie najväčšie nárazy.vrchná časť chrániča alebo klznej plochy má podobu tvrdeného plastu, ktorý je vymeniteľný. Chrániče majú 2 popruhy, ktoré zabraňujú skĺznutiu chráničov pri páde.