| Max. priemer nad kolenom | 0 cm |
| Min. priemer nad kolenom | 0 cm |
| Max. priemer pod kolenom | 0 cm |
| Min. priemer pod kolenom | 0 cm |
| Max. priemer nad lakťom | 0 cm |
| Min. priemer nad lakťom | 0 cm |
| Max. priemer pod lakťom | 0 cm |
| Min. priemer pod lakťom | 0 cm |
| Chrániče pre | športy voľného štýlu |
| Typ chráničov | tripack: kolená, lakte |
| Veľkosť | M |
| Farba | fialová |
| Navrhnuté v | Lotyšsko |
| Vyrobené v | Čína |
Boom je lotyšská značka zameraná na výrobu perfektných chráničov za super ceny. V tomto sete nájdete chrániče na kolená a lakte, ktoré padnú komukoľvek.
Tieto chrániče sú vyrábané z kvalitných a odolných materiálov, ktoré majú vysokú odolnosť proti opotrebovaniu a oderu. Chrániče sú zvnútra vypolstrované tak, aby boli príjemné aj po dlhšom jazdení. Vrchná časť chrániča alebo kĺzavá plocha je na chráničoch vo forme tvrdeného plastu a vďaka protichodným nitom s krúžkami sú tieto chrániče vhodné do skateparku, na street aj na rampy. Chrániče na kolená i lakte disponujú dvoma elastickými popruhmi, ktoré zabránia proti skĺznutiu chráničov.
Toto sú za nás poriadne chrániče, ktoré pri správnom používaní ochránia nejedno koleno a lakeť.
Ako správne nasadiť chrániče:
Chrániče by mali pohodlne sedieť – nesmú byť príliš tesné, aby neobmedzovali krvný obeh, ani príliš voľné, aby sa nehýbali pri bežnom pohybe.
Meranie vykonávajte krajčírskym metrom:
Koleno: 3–5 cm nad kolenom
Koleno: 3–5 cm pod kolenom
Lakeť: 3–5 cm nad lakťom
Laket: 3–5 cm pod lakťom
| Veľkosť v cm | XS | S | M | L | ||||
| Nad | Pod | Nad | Pod | Nad | Pod | Nad | Pod | |
| Kolena | 23-28 | 16-20 | 30-36 | 23-28 | 38-41 | 39-33 | 46-51 | 36-41 |
| Lakte | 24-28 | 19-23 | 27-30 | 24-28 | 29-33 | 27-30 | ||
| Max. priemer nad kolenom | 0 cm |
| Min. priemer nad kolenom | 0 cm |
| Max. priemer pod kolenom | 0 cm |
| Min. priemer pod kolenom | 0 cm |
| Max. priemer nad lakťom | 0 cm |
| Min. priemer nad lakťom | 0 cm |
| Max. priemer pod lakťom | 0 cm |
| Min. priemer pod lakťom | 0 cm |
| Chrániče pre | športy voľného štýlu |
| Typ chráničov | tripack: kolená, lakte |
| Veľkosť | M |
| Farba | fialová |
| Navrhnuté v | Lotyšsko |
| Vyrobené v | Čína |