| Hmotnosť | 235 g |
| Velikost koleček | 110 mm |
| Materiál středu kolečka | hliník |
| Tvar gumy | oblasti |
| Konštrukcia stredu kolesa | Hroty |
| Ložiska test test | ABEC 9 |
| Tvrdost kolečka | 88 |
| Šírka stredu kolesa | 24 mm |
| Farba | tyrkysová |
| Šírka gumového kolesa | 24 mm |
| Pre priemer nápravy | 8mm |
| Farba gumového kolesa | tyrkysová |
| Počet kusov v balení | 1 |
| Farba stredu kolesa | čierna |
| Navrhnuté v | Poľsko |
| Vyrobené v | Čína |
Model S3 zaujme na prvý pohľad zaujímavým vzhľadom. Koleso je päťlúčové s priemerom 110 mm a šírkou 24 mm(štandard). Koleso je vybavené kvalitnými ložiskami ABEC-9. Koleso sa predáva v 1 kuse.
| Hmotnosť | 235 g |
| Velikost koleček | 110 mm |
| Materiál středu kolečka | hliník |
| Tvar gumy | oblasti |
| Konštrukcia stredu kolesa | Hroty |
| Ložiska test test | ABEC 9 |
| Tvrdost kolečka | 88 |
| Šírka stredu kolesa | 24 mm |
| Farba | tyrkysová |
| Šírka gumového kolesa | 24 mm |
| Pre priemer nápravy | 8mm |
| Farba gumového kolesa | tyrkysová |
| Počet kusov v balení | 1 |
| Farba stredu kolesa | čierna |
| Navrhnuté v | Poľsko |
| Vyrobené v | Čína |