| Kolobežka Freestyle pre | stredne pokročilí jazdci |
| Hmotnosť | 3900 g |
| Pre výšku jazdca | 155-175 cm |
| Backsweep | Nie |
| Výška řidítek | 590 mm |
| Šířka řidítek | 560 mm |
| Výška riadidiel od zeme | 880 mm |
| Materiál řidítek | ocel |
| Vnější průměr řídítek | 32 mm |
| Vnitřní průměr řídítek | 28 mm |
| Tvar riadidiel | Tvar písmena T |
| Délka desky | 520 mm |
| Šířka desky | 135 mm |
| Priestor pre nohy | 380 mm |
| Úhel desky | 83 |
| Concave | ano |
| Materiál desky | hliník 6061 T6 |
| Krčné dosky | dvojdielne (zvárané) |
| Tvar výpadku | Box Cut (štvorcový tvar) |
| Objímka | čtyř šroubová |
| Vnitřní průměr objímky bez SHIM | 32 mm |
| Typ hlavového složení podle desky | Integrované |
| Hlavové složení | bezzávitové |
| Ložiska hlavového složení | průmyslové |
| Typ vidlice | bezzávitová, jednodílná |
| Materiál vidlice | hliník |
| Velikost koleček | 115 mm |
| Šírka gumového kolesa | 24 mm |
| Šírka stredu kolesa | 24 mm |
| Konštrukcia stredu kolesa | Dutý |
| Materiál středu kolečka | hliník |
| Ložiska test test | ABEC 9 |
| Kompresní system | SCS |
| Typ brzdy | bez pružiny (Flex blatník) |
| Materiál brzdy | ocel |
| Nosnost | 100 kg |
| Farba | stříbrná |
| Navrhnuté v | Spojené kráľovstvo |
| Vyrobené v | Čína |
Objavte nový svet jazdy s kolobežkou Invert Street! tento skúter je určený pre stredne pokročilých jazdcov, ktorí sa chcú zdokonaliť v jazde na ulici. Táto kolobežka s hmotnosťou len 3900 gramov je ľahká, ale pevná a odolná vďaka kompresnému systému SCS, ktorý sa považuje za najpevnejší na trhu.
Riadidlá sú vyrobené z pevnej ocele v tvare T s rozmermi 590 mm na výšku a 560 mm na šírku, čo zaručuje pohodlnú a bezpečnú jazdu. Doska je vyrobená z vysokokvalitného hliníka s rozmermi 520 mm na dĺžku, 135 mm na šírku a 380 mm na nohy, čo poskytuje dostatok priestoru na nohy počas jazdy.
Najlepšou súčasťou tohto skútra sú jeho kolesá. Tieto kolesá s priemerom 115 mm a šírkou 24 mm sú ideálne na hladkú a rýchlu jazdu. Kolesá sú vybavené ložiskami ABEC9, ktoré zabezpečujú hladký a tichý chod.
Hlavné výhody:
Pozrite si video a pozrite si kolobežku v akcii:
Špecifikácie:
Objednajte si kolobežku Invert Street ešte dnes a zažite nový zážitok z jazdy!
| Kolobežka Freestyle pre | stredne pokročilí jazdci |
| Hmotnosť | 3900 g |
| Pre výšku jazdca | 155-175 cm |
| Backsweep | Nie |
| Výška řidítek | 590 mm |
| Šířka řidítek | 560 mm |
| Výška riadidiel od zeme | 880 mm |
| Materiál řidítek | ocel |
| Vnější průměr řídítek | 32 mm |
| Vnitřní průměr řídítek | 28 mm |
| Tvar riadidiel | Tvar písmena T |
| Délka desky | 520 mm |
| Šířka desky | 135 mm |
| Priestor pre nohy | 380 mm |
| Úhel desky | 83 |
| Concave | ano |
| Materiál desky | hliník 6061 T6 |
| Krčné dosky | dvojdielne (zvárané) |
| Tvar výpadku | Box Cut (štvorcový tvar) |
| Objímka | čtyř šroubová |
| Vnitřní průměr objímky bez SHIM | 32 mm |
| Typ hlavového složení podle desky | Integrované |
| Hlavové složení | bezzávitové |
| Ložiska hlavového složení | průmyslové |
| Typ vidlice | bezzávitová, jednodílná |
| Materiál vidlice | hliník |
| Velikost koleček | 115 mm |
| Šírka gumového kolesa | 24 mm |
| Šírka stredu kolesa | 24 mm |
| Konštrukcia stredu kolesa | Dutý |
| Materiál středu kolečka | hliník |
| Ložiska test test | ABEC 9 |
| Kompresní system | SCS |
| Typ brzdy | bez pružiny (Flex blatník) |
| Materiál brzdy | ocel |
| Nosnost | 100 kg |
| Farba | stříbrná |
| Navrhnuté v | Spojené kráľovstvo |
| Vyrobené v | Čína |