| Kolobežka Freestyle pre | stredne pokročilí jazdci |
| Hmotnosť | 3000 g |
| Pre výšku jazdca | 155-175 cm |
| Backsweep | Nie |
| Výška řidítek | 620 mm |
| Šířka řidítek | 560 mm |
| Výška riadidiel od zeme | 870 mm |
| Materiál řidítek | hliník |
| Vnější průměr řídítek | 35 mm |
| Vnitřní průměr řídítek | 28 mm |
| Tvar riadidiel | Tvar písmena Y |
| Délka desky | 495 mm |
| Šířka desky | 127 mm |
| Priestor pre nohy | 330 mm |
| Úhel desky | 82,5 |
| Concave | ano |
| Materiál desky | hliník 6061 T6 |
| Krčné dosky | jednodielne |
| Tvar výpadku | Peg Cut (štandardný tvar) |
| Objímka | dvou šroubová |
| Vnitřní průměr objímky bez SHIM | 35 mm |
| Typ hlavového složení podle desky | Integrované |
| Hlavové složení | bezzávitové |
| Ložiska hlavového složení | průmyslové |
| Typ vidlice | bezzávitová, jednodílná |
| Materiál vidlice | hliník |
| Velikost koleček | 110 mm |
| Šírka gumového kolesa | 24 mm |
| Šírka stredu kolesa | 24 mm |
| Konštrukcia stredu kolesa | Hroty |
| Materiál středu kolečka | hliník |
| Ložiska test test | ABEC 9 |
| Kompresní system | IHC |
| Typ brzdy | bez pružiny (Flex blatník) |
| Materiál brzdy | plast |
| Nosnost | 100 kg |
| Farba | černá |
| Navrhnuté v | Spojené kráľovstvo |
| Vyrobené v | Čína |
Freestylová kolobežka Invert Supreme Journey 3 je dokonalou kombináciou výkonu, dizajnu a kvality. Tento model je inšpirovaný profesionálnym jazdcom Jamiem Hullom, ktorý je známy svojimi náročnými trikmi. Je to jeden z najlepších jazdcov na svete.dizajn skútra je odvážny a výrazný, kombinuje skvelé farby, ktoré spolu vytvárajú dynamický a atraktívny vzhľad. Hmotnosť tohto skútra je tiež vynikajúca! Len 3 kg! Tento model je určený pre tých, ktorí chcú vyniknúť a ukázať svoj jedinečný štýl.konštrukcia kolobežky je veľmi odolná a pevná, takže vydrží aj tie najnáročnejšie triky. Doska je vyrobená z vysokokvalitného hliníka, ktorý zaručuje dlhú životnosť a vysokú odolnosť voči poškodeniu.
Freestyle kolobežka Jamie Hull Invert Supreme Journey 3 je ideálnou voľbou pre každého, kto hľadá kvalitnú a štýlovú freestyle kolobežku. S touto kolobežkou sa staneš kráľom skateparku!
Hlavné výhody:
Špecifikácie:
Objednajte si Invert Supreme Journey 3 Jamie Hull Freestyle Scooter ešte dnes a zažite nekonečnú zábavu a adrenalín!
| Kolobežka Freestyle pre | stredne pokročilí jazdci |
| Hmotnosť | 3000 g |
| Pre výšku jazdca | 155-175 cm |
| Backsweep | Nie |
| Výška řidítek | 620 mm |
| Šířka řidítek | 560 mm |
| Výška riadidiel od zeme | 870 mm |
| Materiál řidítek | hliník |
| Vnější průměr řídítek | 35 mm |
| Vnitřní průměr řídítek | 28 mm |
| Tvar riadidiel | Tvar písmena Y |
| Délka desky | 495 mm |
| Šířka desky | 127 mm |
| Priestor pre nohy | 330 mm |
| Úhel desky | 82,5 |
| Concave | ano |
| Materiál desky | hliník 6061 T6 |
| Krčné dosky | jednodielne |
| Tvar výpadku | Peg Cut (štandardný tvar) |
| Objímka | dvou šroubová |
| Vnitřní průměr objímky bez SHIM | 35 mm |
| Typ hlavového složení podle desky | Integrované |
| Hlavové složení | bezzávitové |
| Ložiska hlavového složení | průmyslové |
| Typ vidlice | bezzávitová, jednodílná |
| Materiál vidlice | hliník |
| Velikost koleček | 110 mm |
| Šírka gumového kolesa | 24 mm |
| Šírka stredu kolesa | 24 mm |
| Konštrukcia stredu kolesa | Hroty |
| Materiál středu kolečka | hliník |
| Ložiska test test | ABEC 9 |
| Kompresní system | IHC |
| Typ brzdy | bez pružiny (Flex blatník) |
| Materiál brzdy | plast |
| Nosnost | 100 kg |
| Farba | černá |
| Navrhnuté v | Spojené kráľovstvo |
| Vyrobené v | Čína |