| Kolobežka Freestyle pre | začiatočníci |
| Hmotnosť | 3500 g |
| Pre výšku jazdca | 110-145 cm |
| Backsweep | Nie |
| Výška řidítek | 580 mm |
| Šířka řidítek | 490 mm |
| Výška riadidiel od zeme | 825 mm |
| Materiál řidítek | ocel |
| Vnější průměr řídítek | 32 mm |
| Vnitřní průměr řídítek | 28 mm |
| Tvar riadidiel | Tvar písmena T |
| Délka desky | 483 mm |
| Šířka desky | 127 mm |
| Priestor pre nohy | 340 mm |
| Úhel desky | 82,5 |
| Concave | ano |
| Materiál desky | hliník 6061 T6 |
| Krčné dosky | dvojdielne (zvárané) |
| Tvar výpadku | Peg Cut (štandardný tvar) |
| Objímka | dvou šroubová |
| Vnitřní průměr objímky bez SHIM | 32 mm |
| Typ hlavového složení podle desky | Integrované |
| Hlavové složení | bezzávitové |
| Ložiska hlavového složení | průmyslové |
| Typ vidlice | bezzávitová, dvoudílná |
| Materiál vidlice | ocel |
| Velikost koleček | 110 mm |
| Šírka gumového kolesa | 24 mm |
| Šírka stredu kolesa | 24 mm |
| Konštrukcia stredu kolesa | Dutý |
| Materiál středu kolečka | plast |
| Ložiska test test | ABEC 7 |
| Kompresní system | IHC |
| Typ brzdy | bez pružiny (Flex blatník) |
| Materiál brzdy | plast |
| Nosnost | 80 kg |
| Farba | modrá |
| Navrhnuté v | Spojené kráľovstvo |
| Vyrobené v | Čína |
Štýlová freestyle kolobežka Invert Supreme Journey 1+ je navrhnutá pre mladých nadšencov, ktorí chcú jazdiť v skateparku aj po meste. Kombinuje nižšiu hmotnosť, odolnú konštrukciu a atraktívny dizajn.
Hlavné prednosti:
Technická špecifikácia:
Prečo si ju zákazníci obľúbia:
Zobraziť príspevok na Instagramu
| Kolobežka Freestyle pre | začiatočníci |
| Hmotnosť | 3500 g |
| Pre výšku jazdca | 110-145 cm |
| Backsweep | Nie |
| Výška řidítek | 580 mm |
| Šířka řidítek | 490 mm |
| Výška riadidiel od zeme | 825 mm |
| Materiál řidítek | ocel |
| Vnější průměr řídítek | 32 mm |
| Vnitřní průměr řídítek | 28 mm |
| Tvar riadidiel | Tvar písmena T |
| Délka desky | 483 mm |
| Šířka desky | 127 mm |
| Priestor pre nohy | 340 mm |
| Úhel desky | 82,5 |
| Concave | ano |
| Materiál desky | hliník 6061 T6 |
| Krčné dosky | dvojdielne (zvárané) |
| Tvar výpadku | Peg Cut (štandardný tvar) |
| Objímka | dvou šroubová |
| Vnitřní průměr objímky bez SHIM | 32 mm |
| Typ hlavového složení podle desky | Integrované |
| Hlavové složení | bezzávitové |
| Ložiska hlavového složení | průmyslové |
| Typ vidlice | bezzávitová, dvoudílná |
| Materiál vidlice | ocel |
| Velikost koleček | 110 mm |
| Šírka gumového kolesa | 24 mm |
| Šírka stredu kolesa | 24 mm |
| Konštrukcia stredu kolesa | Dutý |
| Materiál středu kolečka | plast |
| Ložiska test test | ABEC 7 |
| Kompresní system | IHC |
| Typ brzdy | bez pružiny (Flex blatník) |
| Materiál brzdy | plast |
| Nosnost | 80 kg |
| Farba | modrá |
| Navrhnuté v | Spojené kráľovstvo |
| Vyrobené v | Čína |