| Kolobežka Freestyle pre | stredne pokročilí jazdci |
| Hmotnosť | 3740 g |
| Pre výšku jazdca | 135-165 cm |
| Backsweep | Áno |
| Výška řidítek | 580 mm |
| Šířka řidítek | 520 mm |
| Výška riadidiel od zeme | 680 mm |
| Materiál řidítek | ocel |
| Vnější průměr řídítek | 32 mm |
| Vnitřní průměr řídítek | 28 mm |
| Tvar riadidiel | Tvar písmena Y |
| Délka desky | 495 mm |
| Šířka desky | 120 mm |
| Priestor pre nohy | 350 mm |
| Úhel desky | 82,5 |
| Concave | ano |
| Materiál desky | hliník 6061 T6 |
| Krčné dosky | dvojdielne (zvárané) |
| Tvar výpadku | Peg Cut (štandardný tvar) |
| Objímka | dvou šroubová |
| Vnitřní průměr objímky bez SHIM | 32 mm |
| Typ hlavového složení podle desky | Integrované |
| Hlavové složení | bezzávitové |
| Ložiska hlavového složení | průmyslové |
| Typ vidlice | bezzávitová, jednodílná |
| Materiál vidlice | ocel |
| Velikost koleček | 110 mm |
| Šírka gumového kolesa | 24 mm |
| Šírka stredu kolesa | 24 |
| Konštrukcia stredu kolesa | Hroty |
| Materiál středu kolečka | hliník |
| Ložiska test test | ABEC 9 |
| Kompresní system | IHC |
| Typ brzdy | bez pružiny (Flex blatník) |
| Materiál brzdy | plast |
| Nosnost | 100 kg |
| Farba | zelená |
| Navrhnuté v | Francúzsko |
| Vyrobené v | Čína |
Super kolobežka vhodná pre stredne pokročilých jazdcov do skateparku. Kolobežka dokáže krásne triky, pretože váži len 3740 gramov. Skúter je vybavený doskou dlhou 495 mm a širokou 120 mm. V doske sú plastové zábrany, ktoré zabraňujú ohýbaniu materiálu na koncoch. Kolobežka má riadidlá s rozmermi 580 mm x 520 mm.vidlica je vyrobená z ocele a je na kompresnom systéme IHC (vidlica je vhodná pre kolesá s rozmermi do 125x30 mm). Kolobežka je vybavená 110 mm kolieskami so šírkou 24 mm s ložiskami ABEC 9.
Hlavné výhody:
Špecifikácie:
| Kolobežka Freestyle pre | stredne pokročilí jazdci |
| Hmotnosť | 3740 g |
| Pre výšku jazdca | 135-165 cm |
| Backsweep | Áno |
| Výška řidítek | 580 mm |
| Šířka řidítek | 520 mm |
| Výška riadidiel od zeme | 680 mm |
| Materiál řidítek | ocel |
| Vnější průměr řídítek | 32 mm |
| Vnitřní průměr řídítek | 28 mm |
| Tvar riadidiel | Tvar písmena Y |
| Délka desky | 495 mm |
| Šířka desky | 120 mm |
| Priestor pre nohy | 350 mm |
| Úhel desky | 82,5 |
| Concave | ano |
| Materiál desky | hliník 6061 T6 |
| Krčné dosky | dvojdielne (zvárané) |
| Tvar výpadku | Peg Cut (štandardný tvar) |
| Objímka | dvou šroubová |
| Vnitřní průměr objímky bez SHIM | 32 mm |
| Typ hlavového složení podle desky | Integrované |
| Hlavové složení | bezzávitové |
| Ložiska hlavového složení | průmyslové |
| Typ vidlice | bezzávitová, jednodílná |
| Materiál vidlice | ocel |
| Velikost koleček | 110 mm |
| Šírka gumového kolesa | 24 mm |
| Šírka stredu kolesa | 24 |
| Konštrukcia stredu kolesa | Hroty |
| Materiál středu kolečka | hliník |
| Ložiska test test | ABEC 9 |
| Kompresní system | IHC |
| Typ brzdy | bez pružiny (Flex blatník) |
| Materiál brzdy | plast |
| Nosnost | 100 kg |
| Farba | zelená |
| Navrhnuté v | Francúzsko |
| Vyrobené v | Čína |