| Kolobežka Freestyle pre | stredne pokročilí jazdci |
| Hmotnosť | 2680 g |
| Pre výšku jazdca | 155-175 cm |
| Backsweep | Nie |
| Výška řidítek | 620 mm |
| Šířka řidítek | 545 mm |
| Výška riadidiel od zeme | 870 mm |
| Materiál řidítek | hliník |
| Vnější průměr řídítek | 35 mm |
| Vnitřní průměr řídítek | 28 mm |
| Tvar riadidiel | Tvar písmena T |
| Délka desky | 460 mm |
| Šířka desky | 130 mm |
| Priestor pre nohy | 320 mm |
| Úhel desky | 83,5 |
| Concave | ano |
| Materiál desky | hliník 6061 T6 |
| Krčné dosky | dvojdielne (zvárané) |
| Tvar výpadku | Peg Cut (štandardný tvar) |
| Objímka | dvou šroubová |
| Vnitřní průměr objímky bez SHIM | 35 mm |
| Typ hlavového složení podle desky | Integrované |
| Hlavové složení | bezzávitové |
| Ložiska hlavového složení | průmyslové |
| Typ vidlice | bezzávitová, jednodílná |
| Materiál vidlice | hliník |
| Velikost koleček | 100 mm |
| Šírka gumového kolesa | 24 mm |
| Šírka stredu kolesa | 24 mm |
| Konštrukcia stredu kolesa | Hroty |
| Materiál středu kolečka | hliník |
| Ložiska test test | ABEC 9 |
| Kompresní system | IHC |
| Typ brzdy | bez pružiny (Flex blatník) |
| Materiál brzdy | plast |
| Nosnost | 100 kg |
| Farba | stříbrná |
| Navrhnuté v | Český |
| Vyrobené v | Čína |
Táto custom kolobežka je zložená z prémiových dielov, ktoré sú ideálne pre skatepark a flat triky. Vďaka odľahčenej konštrukcii, pevnosti a vyváženým rozmerom získaš perfektnú kontrolu pri flip trikoch, rotáciách aj technických kombináciách. Celková hmotnosť kompletu je 2,9 kg, čo z nej robí skvelú voľbu pre jazdcov, ktorí chcú ľahkú a svižnú kolobežku.
| Kolobežka Freestyle pre | stredne pokročilí jazdci |
| Hmotnosť | 2680 g |
| Pre výšku jazdca | 155-175 cm |
| Backsweep | Nie |
| Výška řidítek | 620 mm |
| Šířka řidítek | 545 mm |
| Výška riadidiel od zeme | 870 mm |
| Materiál řidítek | hliník |
| Vnější průměr řídítek | 35 mm |
| Vnitřní průměr řídítek | 28 mm |
| Tvar riadidiel | Tvar písmena T |
| Délka desky | 460 mm |
| Šířka desky | 130 mm |
| Priestor pre nohy | 320 mm |
| Úhel desky | 83,5 |
| Concave | ano |
| Materiál desky | hliník 6061 T6 |
| Krčné dosky | dvojdielne (zvárané) |
| Tvar výpadku | Peg Cut (štandardný tvar) |
| Objímka | dvou šroubová |
| Vnitřní průměr objímky bez SHIM | 35 mm |
| Typ hlavového složení podle desky | Integrované |
| Hlavové složení | bezzávitové |
| Ložiska hlavového složení | průmyslové |
| Typ vidlice | bezzávitová, jednodílná |
| Materiál vidlice | hliník |
| Velikost koleček | 100 mm |
| Šírka gumového kolesa | 24 mm |
| Šírka stredu kolesa | 24 mm |
| Konštrukcia stredu kolesa | Hroty |
| Materiál středu kolečka | hliník |
| Ložiska test test | ABEC 9 |
| Kompresní system | IHC |
| Typ brzdy | bez pružiny (Flex blatník) |
| Materiál brzdy | plast |
| Nosnost | 100 kg |
| Farba | stříbrná |
| Navrhnuté v | Český |
| Vyrobené v | Čína |