| Kolobežka Freestyle pre | stredne pokročilí jazdci |
| Hmotnosť | 4100 g |
| Pre výšku jazdca | 155-175 cm |
| Backsweep | Nie |
| Výška řidítek | 600 mm |
| Šířka řidítek | 600 mm |
| Výška riadidiel od zeme | 860 mm |
| Materiál řidítek | ocel |
| Vnější průměr řídítek | 32 mm |
| Vnitřní průměr řídítek | 28 mm |
| Tvar riadidiel | Tvar písmena Y |
| Délka desky | 500 mm |
| Šířka desky | 125 mm |
| Priestor pre nohy | 350 mm |
| Úhel desky | 83 |
| Concave | ano |
| Materiál desky | hliník 6061 T6 |
| Krčné dosky | dvojdielne (zvárané) |
| Tvar výpadku | Peg Cut (štandardný tvar) |
| Objímka | tři šroubová |
| Vnitřní průměr objímky bez SHIM | 32 mm |
| Typ hlavového složení podle desky | Integrované |
| Hlavové složení | bezzávitové |
| Ložiska hlavového složení | průmyslové |
| Typ vidlice | bezzávitová, jednodílná |
| Materiál vidlice | hliník |
| Velikost koleček | 120 mm |
| Šírka gumového kolesa | 24 mm |
| Šírka stredu kolesa | 24 mm |
| Konštrukcia stredu kolesa | Hroty |
| Materiál středu kolečka | hliník |
| Ložiska test test | ABEC 9 |
| Kompresní system | Spider HIC |
| Typ brzdy | bez pružiny (Flex blatník) |
| Materiál brzdy | ocel |
| Nosnost | 100 kg |
| Farba | oranžová |
| Farba | černá |
| Navrhnuté v | Nemecko |
| Vyrobené v | Čína |
Chilli Reaper Reloaded je skvelá freestylová kolobežka pre stredne pokročilých jazdcov.reaper Reloaded je o niečo väčšia kolobežka ako Chilli Reaper (väčšie kolesá, širšia doska, vyššie riadidlá). Vďaka tomu dokonale vypĺňa medzeru medzi skútrami pre začiatočníkov a profesionálnych jazdcov. Kolobežka má 120 mm kolesá. Vďaka tomu je skúter rýchlejší a stabilnejší.
Vhodné do skateparku.
Hlavné výhody:
Špecifikácie:
| Kolobežka Freestyle pre | stredne pokročilí jazdci |
| Hmotnosť | 4100 g |
| Pre výšku jazdca | 155-175 cm |
| Backsweep | Nie |
| Výška řidítek | 600 mm |
| Šířka řidítek | 600 mm |
| Výška riadidiel od zeme | 860 mm |
| Materiál řidítek | ocel |
| Vnější průměr řídítek | 32 mm |
| Vnitřní průměr řídítek | 28 mm |
| Tvar riadidiel | Tvar písmena Y |
| Délka desky | 500 mm |
| Šířka desky | 125 mm |
| Priestor pre nohy | 350 mm |
| Úhel desky | 83 |
| Concave | ano |
| Materiál desky | hliník 6061 T6 |
| Krčné dosky | dvojdielne (zvárané) |
| Tvar výpadku | Peg Cut (štandardný tvar) |
| Objímka | tři šroubová |
| Vnitřní průměr objímky bez SHIM | 32 mm |
| Typ hlavového složení podle desky | Integrované |
| Hlavové složení | bezzávitové |
| Ložiska hlavového složení | průmyslové |
| Typ vidlice | bezzávitová, jednodílná |
| Materiál vidlice | hliník |
| Velikost koleček | 120 mm |
| Šírka gumového kolesa | 24 mm |
| Šírka stredu kolesa | 24 mm |
| Konštrukcia stredu kolesa | Hroty |
| Materiál středu kolečka | hliník |
| Ložiska test test | ABEC 9 |
| Kompresní system | Spider HIC |
| Typ brzdy | bez pružiny (Flex blatník) |
| Materiál brzdy | ocel |
| Nosnost | 100 kg |
| Farba | oranžová |
| Farba | černá |
| Navrhnuté v | Nemecko |
| Vyrobené v | Čína |