| Kolobežka Freestyle pre | pokročilí jazdci |
| Hmotnosť | 3200 g |
| Pre výšku jazdca | 155-175 cm |
| Backsweep | Nie |
| Výška řidítek | 630 mm |
| Šířka řidítek | 580 mm |
| Výška riadidiel od zeme | 860 mm |
| Materiál řidítek | hliník |
| Vnější průměr řídítek | 35 mm |
| Vnitřní průměr řídítek | 28 mm |
| Tvar riadidiel | Tvar písmena Y |
| Délka desky | 500 mm |
| Šířka desky | 125 mm |
| Priestor pre nohy | 365 mm |
| Úhel desky | 82,5 |
| Concave | ano |
| Materiál desky | hliník 6061 T6 |
| Krčné dosky | jednodielne |
| Tvar výpadku | Peg Cut (štandardný tvar) |
| Objímka | dvou šroubová |
| Vnitřní průměr objímky bez SHIM | 35 mm |
| Typ hlavového složení podle desky | Integrované |
| Hlavové složení | bezzávitové |
| Ložiska hlavového složení | průmyslové |
| Typ vidlice | bezzávitová, jednodílná |
| Materiál vidlice | hliník |
| Velikost koleček | 120 mm |
| Šírka gumového kolesa | 24 mm |
| Šírka stredu kolesa | 24 mm |
| Konštrukcia stredu kolesa | Hroty |
| Materiál středu kolečka | hliník |
| Ložiska test test | ABEC 11 |
| Kompresní system | IHC |
| Typ brzdy | bez pružiny (Flex blatník) |
| Materiál brzdy | plast |
| Nosnost | 100 kg |
| Farba | černá |
| Navrhnuté v | Český |
| Vyrobené v | Čína |
Výborná, ľahká kolobežka pre pokročilých jazdcov. Výborná do skateparku, vďaka celohliníkovej konštrukcii. Ľahké hliníkové riadidlá s rozmermi 630x580 mm dodávajú kolobežke ľahkosť, pevnosť. Vďaka tomu pôjdu ľahšie triky. Hliníková doska má krk z jedného kusu. Vďaka tomu je doska pevnejšia a ľahšia. Rozmery dosky sú luxusných 500x125 mm.120x24 mm kolieska s hliníkovým stredom dodávajú kolobežke rýchlosť a lepšiu priľnavosť.ABEC 11 ložiská sú skvelé do skateparku. Sú rýchle a pevné.
Kolobežka je vhodná pre náročného jazdca.
Vďaka rozmerom a hmotnosti pôjdu triky lepšie a jazda v skateparku bude o dosť ľahšia a lepšia.
Hlavné výhody:
Špecifikácie:
| Kolobežka Freestyle pre | pokročilí jazdci |
| Hmotnosť | 3200 g |
| Pre výšku jazdca | 155-175 cm |
| Backsweep | Nie |
| Výška řidítek | 630 mm |
| Šířka řidítek | 580 mm |
| Výška riadidiel od zeme | 860 mm |
| Materiál řidítek | hliník |
| Vnější průměr řídítek | 35 mm |
| Vnitřní průměr řídítek | 28 mm |
| Tvar riadidiel | Tvar písmena Y |
| Délka desky | 500 mm |
| Šířka desky | 125 mm |
| Priestor pre nohy | 365 mm |
| Úhel desky | 82,5 |
| Concave | ano |
| Materiál desky | hliník 6061 T6 |
| Krčné dosky | jednodielne |
| Tvar výpadku | Peg Cut (štandardný tvar) |
| Objímka | dvou šroubová |
| Vnitřní průměr objímky bez SHIM | 35 mm |
| Typ hlavového složení podle desky | Integrované |
| Hlavové složení | bezzávitové |
| Ložiska hlavového složení | průmyslové |
| Typ vidlice | bezzávitová, jednodílná |
| Materiál vidlice | hliník |
| Velikost koleček | 120 mm |
| Šírka gumového kolesa | 24 mm |
| Šírka stredu kolesa | 24 mm |
| Konštrukcia stredu kolesa | Hroty |
| Materiál středu kolečka | hliník |
| Ložiska test test | ABEC 11 |
| Kompresní system | IHC |
| Typ brzdy | bez pružiny (Flex blatník) |
| Materiál brzdy | plast |
| Nosnost | 100 kg |
| Farba | černá |
| Navrhnuté v | Český |
| Vyrobené v | Čína |
Špecifikácia:
Deska Divine Zeus 470x125 mm stříbrná