| Kolobežka Freestyle pre | stredne pokročilí jazdci |
| Hmotnosť | 3390 g |
| Pre výšku jazdca | 155-175 cm |
| Backsweep | Nie |
| Výška řidítek | 650 mm |
| Šířka řidítek | 610 mm |
| Výška riadidiel od zeme | 870 mm |
| Materiál řidítek | ocel |
| Vnější průměr řídítek | 32 mm |
| Vnitřní průměr řídítek | 28 mm |
| Tvar riadidiel | Tvar písmena T |
| Délka desky | 495 mm |
| Šířka desky | 120 mm |
| Priestor pre nohy | 330 mm |
| Úhel desky | 84 |
| Concave | ano |
| Materiál desky | hliník 6061 T6 |
| Krčné dosky | jednodielne |
| Tvar výpadku | Peg Cut (štandardný tvar) |
| Objímka | dvou šroubová |
| Vnitřní průměr objímky bez SHIM | 32 mm |
| Typ hlavového složení podle desky | Integrované |
| Hlavové složení | bezzávitové |
| Ložiska hlavového složení | průmyslové |
| Typ vidlice | bezzávitová, jednodílná |
| Materiál vidlice | hliník |
| Velikost koleček | 110 mm |
| Šírka gumového kolesa | 26 mm |
| Šírka stredu kolesa | 24 mm |
| Konštrukcia stredu kolesa | Dutý |
| Materiál středu kolečka | hliník |
| Ložiska test test | ABEC 9 |
| Kompresní system | IHC |
| Typ brzdy | bez pružiny (Flex blatník) |
| Materiál brzdy | plast |
| Nosnost | 100 kg |
| Farba | černá |
| Farba | stříbrná |
| Navrhnuté v | Český |
| Vyrobené v | Čína |
Tento custom sme navrhli pre jazdcov, ktorí chcú kombináciu ľahkej parkovej dosky, stabilných riadidiel a rýchlych koliesok, a pritom sa chcú odlíšiť od sériových modelov. Základ tvorí Triad Psychic V2 495 mm Vixen, ktorá je obľúbená medzi parkovými ridermi vďaka svojej odľahčenej konštrukcii a perfektným rozmerom pre whip triky a rotácie.
O precízny chod sa stará vidlica Oath Shadow IHC spoločne s integrovaným headsetom Divine a ložiskami, takže barspiny aj tailwhipy pôjdu hladko a bez zadrhávania. Jazdu ti spríjemnia aj rýchle a pritom pevné kolieska Oath Bermuda 110 mm, ktoré vďaka šírke jadra zaručujú stabilné dopady aj pri náročných trikoch.
Pre maximálnu kontrolu a istotu sme zvolili T-rukoväte Divine Standard – klasika, ktorá sedí každému, kto má rád pevnosť a jednoduchý dizajn. Ruky ti podržia mäkké gripy Root Industries R2, a aby komplet pôsobil ešte viac osobito, je doplnený o štýlový griptape UrbanArtt Arctic Blue a pevnú objímku Triad Conspiracy.
Celkovo ide o vyvážený custom setup, ktorý je pripravený na každodenné tvrdé tréningy v skateparku. Vďaka súhre značiek Triad, Divine, Oath, Root Industries a UrbanArtt dostaneš do rúk kolobežku, ktorá je odlišná, funkčná a vizuálne výrazná.
🛠️ Upozornenie: Kolobežka nie je zmontovaná – dorazí ako samostatné diely, pripravené na vlastné zloženie.
| Kolobežka Freestyle pre | stredne pokročilí jazdci |
| Hmotnosť | 3390 g |
| Pre výšku jazdca | 155-175 cm |
| Backsweep | Nie |
| Výška řidítek | 650 mm |
| Šířka řidítek | 610 mm |
| Výška riadidiel od zeme | 870 mm |
| Materiál řidítek | ocel |
| Vnější průměr řídítek | 32 mm |
| Vnitřní průměr řídítek | 28 mm |
| Tvar riadidiel | Tvar písmena T |
| Délka desky | 495 mm |
| Šířka desky | 120 mm |
| Priestor pre nohy | 330 mm |
| Úhel desky | 84 |
| Concave | ano |
| Materiál desky | hliník 6061 T6 |
| Krčné dosky | jednodielne |
| Tvar výpadku | Peg Cut (štandardný tvar) |
| Objímka | dvou šroubová |
| Vnitřní průměr objímky bez SHIM | 32 mm |
| Typ hlavového složení podle desky | Integrované |
| Hlavové složení | bezzávitové |
| Ložiska hlavového složení | průmyslové |
| Typ vidlice | bezzávitová, jednodílná |
| Materiál vidlice | hliník |
| Velikost koleček | 110 mm |
| Šírka gumového kolesa | 26 mm |
| Šírka stredu kolesa | 24 mm |
| Konštrukcia stredu kolesa | Dutý |
| Materiál středu kolečka | hliník |
| Ložiska test test | ABEC 9 |
| Kompresní system | IHC |
| Typ brzdy | bez pružiny (Flex blatník) |
| Materiál brzdy | plast |
| Nosnost | 100 kg |
| Farba | černá |
| Farba | stříbrná |
| Navrhnuté v | Český |
| Vyrobené v | Čína |